10 Aralık 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Sözlü: “Ceyhan’a Hizmete Devam Edeceğim”

Sözlü: “Ceyhan’a Hizmete Devam Edeceğim”

Ceyhan’da faaliyet gösteren meslek odalarının başkan ve yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Başkan Hüseyin Sözlü’ye başarı dileyip, “hayırlı olsun” diyenler arasında; Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş, Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memili Güleçyüz, Ceyhan Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim İkidağ, Ceyhan Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Adnan Yaraşır, Ceyhan Elektrikçiler Odası Başkanı Uğur Özdemir, Ceyhan Terziler Odası Başkanı Fikri Ceyhan, Ceyhan Manifaturacılar Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, Ceyhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Kurt, Ceyhan 6 Ocak Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Selçuk Kanlı yer aldı.Hüseyin Sözlü’nün başarısıyla gurur duyduklarını söyleyen Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, “Adana’ya, Ceyhan’a, Türkiye’ye hayırlı uğurlu olsun” dedi.CEYHAN’A MANEN ÇOK ŞEY BORÇLUYUMAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, Ceyhan’daki meslek odalarının temsilcilerini makamında görmekten onur duyduğunu belirterek, “Ceyhan Belediye Başkanlığı yaptığım 3 dönem benim için yegane referans kaynağıydı.

Bunu söylemekten de hiçbir zaman imtina etmedim. Ceyhan’a manen çok şey borçluyum. Büyükşehir Yasası’yla birlikte şu anda Ceyhan’ın da belediye başkanıyım.

Ceyhan’dan gelen her türlü teklifi değerlendirme noktasında kararlılığım tam. Ceyhan’a hizmet için kararlı ve samimi duruşum devam ediyor. Kim ne derse desin bu duruş değişmeyecek. Ceyhan’dan vazgeçecek değilim ve hizmeti sürdüreceğim” dedi.KAVGANIN İÇİNDE OLMAMSiyasette nasip, kısmet, kader gibi konulara sarsılmaz inancı bulunduğunu aktaran Başkan Hüseyin Sözlü şöyle devam etti: “Ceyhan’da MHP belediye başkanlığını kazanamadı ama bu sonuç için kesinlikle hazımsızlık içinde değilim.

Halkın iradesine saygım var. Hizmetle ilgili projelerde desteğe ihtiyaç olması durumunda hiç tereddüt etmeden bana ulaşabileceklerini ilettim kendilerine. Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığım noktasında çeşitli siyasi baskılara maruz kaldım ve bununla ilgili büyük kavgaları kapatmış bir belediye başkanıyım. Ceyhan’da kavganın içinde olmam ve Ceyhan’ı geliştirecek her yatırım için destek olurum. Siyasi varlığını Ceyhanlı hemşehrilerine borçlu olan bir insanım.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaplan galibiyeti koruyamadı…

Stat: Mümin Özkasap Hakemler: Feridun Daldaş xx, Serdar Soydan xx, Egemen Savran xx Manisa FK: …

Emrah Kozay’ın hedefi daha çağdaş bir Seyhan…

  CHP Adana İl Başkanlığı döneminde birliği, beraberliği sağlayıp, 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl aradan …

CEYHAN ADAYI ALEMDAR ÖZTÜRK

2024 Yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimleri için tüm partilere adete teyakkuzda her parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir