2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Çevre / Seyyar satıcılara müdahale…

Seyyar satıcılara müdahale…

Adana’da bir parkta “bicibici” satan seyyar satıcılara biber gazıyla müdahale eden zabıta ekipleri, malzemelerine el koydu.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Gülpınar Mahallesi’ndeki Barış Parkı’nda meydana geldi. Bir grup seyyar satıcı parka tezgah açarak “bicibici” satmaya başladı. Bunun üzerine Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri seyyar satıcıları parktan çıkarmak istedi. Ancak seyyar satıcılar parktan tezgahlarını çıkarmak istemeyince arbede çıktı. Bunun üzerine olay yerine çevik kuvvet ekipleri çağrıldı. Zabıta seyyar satıcılara müdahale ederek malzemelerine zorla el koydu.

Bu arada karşı koyanlara da biber gazlı müdahale etti. Seyyar satıcılar da taş ve sandalyelerle karşı koymaya çalıştı. Yaşanan arbedede iki çevik kuvvet polisi kafalarına taş gelmesi sonucu yaralanırken iki seyyar satıcı da yaralandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Nomanoğlu’ndan Üreticiye Destek!

  Nomanoğlu Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Nomanoğlu, Adanalı üreticilerden aldıkları 400 ton mandalina ve portakalı tüm …

Trabzon hurmasını kurutan çiftçi iyi kazanıyor…

Adana’da Trabzon hurmasının üretimi, kurutma işleminin verdiği katma değerle yıldan yıla artış gösteriyor. Adana Tarım …

Tarım İl Müdüründen işletmelere ziyaret…

Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, kentteki tarım ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir