6 Aralık 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / öztürk’den personele ziyaret…

öztürk’den personele ziyaret…

BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR ÖZTÜRK PERSONELİ ZİYARET EDEREK YENİ YILLARINI KUTLADI

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, belediye birimlerini ziyaret ederek, çalışanların yeni yılını kutladı.

Ceyhan Belediyesi birim çalışanları ile sohbet edip, yeni yıllarını kutlayan Başkan Alemdar Öztürk, 2014 yılını geride bıraktıklarını ifade ederek, özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti.

Ceyhan Belediyesi’nin gün geçtikçe hizmet çıtasını yukarıya doğru yükselttiğini ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, “Burada en büyük başarı siz sevgili çalışma arkadaşlarıma ait. İlçemize ve halkımıza hizmet üretme yolunda göstermiş olduğunuz çaba ve verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Bu vesile ile Cenabı Allah’tan, 2015 yılının şahsınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize başarı, mutluluk, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.” dedi.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİN DE YENİ YILINI TEBRİK EDİYORUM”
Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, tüm insanlığın büyük ümitler beslediği 2015 yılının hayırlar getirmesini Rabbül Âleminden temenni ettiğini ifade ederek; “2015 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve hemşehrilerimize huzur getirmesine, sevginin hiç eksik olmamasına, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Hırsızlar, polisi görünce çaldıkları para kasasını yol kenarına atıp kaçtı…

Bir iş yerinin kepengini levye ile kırdıktan sonra içeri giren 2 hırsız, çaldıkları para kasası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir