28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Gündem / Öztürk Sahada…

Öztürk Sahada…

Yİ Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk mahalle ziyaretlerinin ardından akşamları’da ev toplantılarına katılarak ailelerle bütünleşerek desteklerini istiyor.
ÖZTÜRK;DAHA YAŞANABİLİR CEYHAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ
İyi Parti Ceyhan Belediye Bakan adayı Alemdar Öztürk ziyaretler esnasında yaptığı konuşmalarda “Sürekli sahalardayım. Mücadeleyi ve Ceyhan için çalışmayı,Ceyhan’a hizmet yapmayı hiç aklımdan çıkmadığım gibi çalışmalarımıda hiç bırakmadım dedi.Öztürk,seçim sürecinde kapı,kapı geziyoruz,ev,ev geziyoruz,esnaflarımızla iştişareler yapıyoruz ve hangi kapıyı çalsak, kimlerle karşılaşsak hep aynı şeyleri duyuyorum “Yazık oluyor Ceyhan’ın yıllarına”, “Yazık oldu Ceyhan’ın çocuklarına, gençlerine yazık oluyor diye dert yanıyorlar Bende diyorumki önce Allaha sonrada Ceyhanlı hemşehrilerime güvenerek aday oldum Daha yaşanabilir bir Ceyhan’ı birlikte inşa edeceğiz dedi.
ÖZTÜRK;CEYHAN’IN KAYBEDECEK BİR DAKİKASI BİLE YOK
Ceyhan’a ve Ceyhanlıya kaybettirdiklerine dur demek için adayım diyen Öztürk Çünkü güzel Ceyhan’ımızın artık kaybedeceği bir dakikası bile yok. 1 Nisan’da Ceyhan’da değişim ve gelişim tekrardan başlamalıdır ve Ceyhan hizmet üretmelidir dedi.
ÖZTÜRK;ÜRETİCİ PAZARLARI OLUŞTURACAĞIZ
Öztürk sosyal projeler içinde şöyle konuştu “Üreticilerimizi desteklemek ve hemşerilerimizin sağlıklı ürünler tüketimini teşvik için üretici pazarları oluşturacağız. Şehrimizin ulaşım yolları üzerinde de yine sabit üretici pazarları oluşturacağız. Üretici pazarlarında satış yapabilmek için üretici olmak şarta bağlanacak. Bu pazarlarda üretici olmayanlara ve aracı kullananlara satış izni verilmeyecek. Bu pazarlar sayesinde üreticilerimiz kendi ürettikleri ürünleri aracılar olmadan direk tüketiciyle buluşturabilecekler. Hem üretici hem tüketici kazanacak” dedi.      Bülent   ÇELİKTEN

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

‘Adana, Tarihi Güzelliğe Sahip’

Vali Yavuz Selim Köşger, Valiliğimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü …

İnşaat Sektörü Yemekte Buluştu…

Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uhdesindeki koruyucu aileler ve çocuklarına yönelik gerçekleştirilen iftar …

Prototol İmzalandı…

Karataş ilçesine bağlı Hakkıbey Mahallesi, 386 ada, 2 parsel numaralı, 600,00 metrekare yüzölçümlü taşınmaz üzerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir