12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / OKULDA YANGIN…

OKULDA YANGIN…

Ceyhan’da lisede yangın çıktı. Üçüncü ders saatinde 9/G sınıfında çıkan yangın öğrencileri ve okul personelini korkuttu. Öğrencilerin beden eğitimi dersinde olması olası bir faciayı önledi.

Ceyhan Anadolu Lisesi yeni binanın 2. katında çıkan yangın sırasında okul idaresi binayı boşalttı. Yoğun dumanı fark eden okul idaresi hemen itfaiyeye ve polise haber verdi. Adana Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin kısa zamanda olay yerine gelerek çıkan yangına müdahale etmesi diğer sınıflara yangının sıçramasını engelledi.

Alınan bilgiye göre yangının klimaya bağlı elektrik kabloların aşırı ısınmasından dolayı çıktığı tahmin ediliyor. Çıkan yangından etkilenen 4 öğrenci Ceyhan Devlet Hastanesi’nde kaldırılarak ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra taburcu edildi.

Yangının çıktığı sınıf kullanılamaz hale geldi. Okula gelen Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz öğrencilerin yangından etkilendiği için okulun tatil edildiğini belirtti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir