24 Mayıs 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN İŞ GELİŞTİRME MERKEZİNE ZİYARET…

CEYHAN İŞ GELİŞTİRME MERKEZİNE ZİYARET…

Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) Petrol Boru Hattı Sosyal Projeler Sorumlu Müdürü Ali Aliyev, Ceyhan’da çeşitli ziyaretlerde bulundu ve Ceyhan İş Geliştirme Merkezi’nde (CEYGEM) incelemelerde bulundu.
Yaklaşık 2 ay önce BTC Sosyal Projeler Sorumlu Müdürü olarak göreve başlayan Ali Aliyev Ceyhan Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Ceyhan Ticaret Odası (CTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş ve Yönetim Kurulu üyelerinin karşıladığı Aliyev’e oda hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, “Kısa bir zaman önce göreve başlayan müdürümüze nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür ederiz. BTC’nin bölgeye ve ülkeye katkısı herkes tarafından bilinmektedir. Bizler, CTO olarak BTC ile gerçekleştireceğimiz projeler ile bu yatırımların Ceyhan’a yansıması için mücadele ediyoruz. Şuan yürütmekte olduğumuz CEYGEM Projesi tamamlandıktan sonra yeni projeler ile birlikteliğimizi sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

CTO’nun kurucusu ve ortağı olduğu CEYGEM hakkında da bilgilendirilen Aliyev, daha sonra inşaatı bitmek üzere olan CEYGEM binasında incelemelerde bulundu. İnşaatı devam eden hizmet binasının 2 ay içerisinde bitirileceğini söyleyen CEYGEM Genel Müdürü Adnan Aksu, inşaatın yüzde 90’lık bölümünün tamamlandığını, en geç 2 ay içerisinde binanın hizmete açılacağını söyledi.

İlçeye gelmeden önce CEYGEM hakkında bilgi aldığını söyleyen BTC Sosyal Projeler Sorumlu Müdürü Ali Aliyev ise, “Doğrusunu isterseniz aldığım bilgilerden daha fazlasını gördüm ve hayran kaldım. BTC olarak Ceyhan’ı önemsiyor, CEYGEM projesi bölge ve ülke için önemli bir projedir. CEYGEM Ceyhan ve BTC arasında bir nevi köprü konumunda olacaktır” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir