4 Haziran 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZTÜRK ÖĞRECİLERLE BİRLİKTE…

ÖZTÜRK ÖĞRECİLERLE BİRLİKTE…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK KIRTASİYE YARDIMI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, hayırsever işkadını Döndü Akyol öncülüğünde düzenlenen kırtasiye yardımı etkinliğine katıldı.

Ceyhan Sakine Garipoğlu İlköğretim Okulu’ndaki etkinlikte okula yeni başlayan 1. sınıf öğrencilerine kırtasiye yardımında bulunan Döndü Akyol, “eğitime katkı koymak adına çam sakızı çoban armağanı bir şeyler yapmak istedik. Bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Alemdar Öztürk’e çok teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm çocuklarımıza da yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise örnek davranışından dolayı hayırsever işkadını Döndü Akyol’a teşekkür ettiğini ifade ederek “Eğitime yapılan yatırımın Türkiye’nin yükselen geleceğine yapılan bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden herkesten Allah razı olsun. Sunulan yeni eğitim olanaklarıyla bir eğitim öğretim yılına daha başlayan geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor, tüm eğitim camiasına başarılar diliyorum.” dedi.

Öğrencilerle zaman zaman sohbet eden Başkan Alemdar Öztürk,” sizler bu ülkenin geleceğisiniz. İnanıyorum ki aranızdan istikbalde büyük insanlar çıkacaktır. Okulda öğretmenlerinizi ve arkadaşlarınızı, evde anne baba ve kardeşlerinizi üzmeden düzenli ders çalışarak ülkesine faydalı insanlar olacaksınız. Hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 kişiyi yaralayan 3 kişi yakalandı…

Ceyhan’da, 2 kişiyi silahlı yaraladığı ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Hürriyet Mahallesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir