Son Dakika
20 Kasım 2018 Salı

Kadir Aydar Adaylığını Açıkladı…

27 Ekim 2018 Cumartesi, 16:19

Cumhuriyet Halk Partisi eski İlçe Başkanı Kadir Aydar parti binası önünde yoğun bir kalabalığa seslendi, Ceyhan Belediye Başkan adaylığını açıkladı.
Ceyhan’lı olmanın kaderi ezilmek olmamalı diyerek vatandaşlara seslenen Aydar, “Eyy Ceyhan’lım, Biz biliriz dertlerinizi ezilmenin ne demek olduğunu, teyzelerimizin, gençlerimizin ablamlarımızın, yaşlılarımızın neler istediğini, yolların problemini iyi biliriz. Belediye başkanı olmayı hüküm sürmek zannedenler Ceyhan yollarında araba sürdüler mi hiç ? Ceyhanlı ya sen ne istersin diye, derdin nedir, sıkıntın nedir diye sordular mı? Ben mutlu insanların olduğu bir şehirde yaşamak istiyorum, ben insanların yaşamaktan zevk aldığı, gençlerin üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar kendi memleketlerine dönüp yaşadığı aydın, çağdaş bir şehir istiyorum. Bana vazgeç diyorlar, ölsem de çıktığım bu yoldan vazgeçmeyeceğim” dedi.
Partililerin yoğun ilgi gösterdiği CHP Ceyhan Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasının ardından Aydar, partilileri ile birlikte gökyüzüne beyaz güvercin bıraktı.
Başkan Adayı Aydar’ın adaylık açıklamasına CHP Ceyhan İlçe Başkanı Ayhan Bitirgiç’in yanı sıra CHP Yumurtalık ve Kozan İlçe Başkanları, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Aday Adayları katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.