14 Haziran 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / YAŞAT Kİ YAŞA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA NEJLA BAŞKAN SEÇİLDİ…

YAŞAT Kİ YAŞA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA NEJLA BAŞKAN SEÇİLDİ…

Kadın Adaylarını Destekleme Derneği (KADER) Adana Şube binasında gerçekleştirilen Yaşat Ki Yaşa Derneği (YAYADER) Genel kurulunda Divan Başkanlığını Sibel Özgümüş, yazmanlıklarını Bünyamin Kıraç ve Sonay Gültekyaptı. Tek liste ile gidilen seçimde yeni yönetim Nejla Başkan, Figen Işıkber, İlhan Şahin, Funda Keseci ve Diber Kanat’tan oluştu. Denetim Kuruluna ise Elife Müftüoğlu, Serab Göker, Hülya Cengiz seçildi.  Yeni yönetim ilk toplantısında görev dağılımı yaparak Yönetim Kurulu Başkanlığına Nejla Başkan’ı seçti. Figen Işıkber Başkan Yardımcısı, İlhan Şahin Genel Sekreter, Fumda Kesici Sayman, Dilber Kanat ise Üye olarak görev yapacak.

YAYADER Başkanı Nejla Başkan, Yaşat Ki Yaşa Derneğinin 2016 yılında kurulduğunu belirterek, “Derneğimizin amacı,  eğitim, kültür, sanat, spor, çevre ve sosyal faaliyetlerin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak. Bu konularda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermektir.” Dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir