24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Voleybol turnuvasının tanıtımı yapılacak…

Voleybol turnuvasının tanıtımı yapılacak…

Çukurova Belediye Başkanı ve Çukurova Belediyesi SK Onursal Başkanı Soner Çetin, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi yönetim kurulu, Çukurova Belediyesi SK Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Mustafa Umut Uysal 15-16-17 Eylül tarihlerinde yapılacak TSYD Turnuvası ile ilgili bugün basın toplantısı düzenleyecek. Toplantı TSYD Nihat Geven Tesislerinde 12.00’de başlayacak.

Son olarak 2003 yılında düzenlenen ve Gaziantepspor’un kazandığı TSYD Adana Şubesi Kupası 20 yıl sonra Sultanlar Ligi’nde mücadele eden voleybol takımlarının katılımı ile yeniden düzenleniyor.

Çukurova Belediye Başkanı ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Soner Çetin’in ev sahipliğinde Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, Ankara’dan Karayolları ve PTT SK, Antalya’dan ise Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop takımlarının katılımı ile TSYD Adana Şubesi Kupası düzenlenecek.

Kulüp Başantrenörü Mustafa Umut Uysal, yaptığı açıklamada, “Adana için lig maçları apayrı heyecan kattı. Ancak lig öncesinde de böylesi önemli turnuvanın sahne alacak olması ayrıca bizleri heyecanlandırdı. Bir taraftan da eksikliklerimizi görme fırsatı da bulacağız.”dedi.


Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir