21 Ağustos 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / TRT Muhabiri Osman Bakır’a ödül…

TRT Muhabiri Osman Bakır’a ödül…

Ceyhan’da yıllardan buyana TRT Muhabiri olarak görev yapan Osman Bakır, tarafsız ve objektif haberciliği ile gösterdiği başarıdan dolayı bir işadamı tarafından plaket verilerek ödüllendirildi.
Düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Ceyhanlı İşadamı Müslüm Şenateş, 26 yıldır Ceyhan’da görev yapan TRT Muhabiri Osman Bakır’ın tarafsız ve objektif habercili ile başarılara imza atması nedeniyle ödüle layık gördüklerini belirterek, “TRT kanalıyla Ceyhan’ın sesini ulusala taşıyan böyle muhabirleri ödüllendirmek kutsal bir görev olduğunu söyledi.
TRT Ceyhan Muhabiri Osman Bakır ise kendisini ödüllendiren Ceyhanlı Genç İşadamı Müslim Şenateş’e teşekkür ederek, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da objektif habercilik görevimi sürdürmeye kararlıyım” dedi.
Yaklaşık 30 yıldır gazetecilik mesleğimi sürdürdüğünü kaydeden Bakır, TRT’nin yanı sıra Anadolu Ajansı, ATV, SHOW TV, Sabah, Türkiye, Günaydın, Akşam, Hürriyet, Takvim, Bugün ve Foto Maç gazetesi ile birçok dergide muhabir olarak görev yaptığını belirtti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı…

Kozan’da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir