22 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / SÖZLÜ OYUNU CEYHAN’DA KULLANDI…

SÖZLÜ OYUNU CEYHAN’DA KULLANDI…

Sözlü oyunu Ceyhan’da kullandı.
Adana Büyükşeehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, eşi Zeynep Sözlü ve kızı Asena ile birlikte cumhurbaşkanı seçimi için oyunu Ceyhan, Mehmetçik İlk okulu’nda, 1070 nolu sandıkta kullandı.

Sandık görevlilerin elini tek tek sıkan ve diğer sandıkların bulunduğu odaları da gezen Başkan Sözlü, Türkiye’de cumhurbaşkanı seçiminin ilk kez halk oylamasıyla yapıldığını belirterek, “Milletimiz büyük bir sorumluluk ve olgunlukla oyunu kullanıyor. Milletimiz demokratik manada büyük bir olgunluk gösteriyor. Bu seçim devletimiz, milletimiz, birliğimiz, Cumhuriyetimiz, Cumhuriyet kazanımlarımız açısından çok önemli. Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve gazilerimizin bize bıraktığı mirasa sahip çıkmak noktasında bu seçimin ayrı bir önemi var. Cenab-ı Allah’tan diliyoruz ki; bugün milli birliğimiz güçlensin, devletimiz daha bir kök salsın. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir