29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Sezer Sahaya İndi

Sezer Sahaya İndi

Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif SEZER kalabalık bir konvoyla geldiği Ceyhan’da kalabalık bir Partili topluluğu tarafından karşılandı.

Ceyhan Bölge Trafik öünden araç konvoyuyla karşılanan Sezer Ana caddelerde attığı turdan sonra parti binasına geldi. Burada bekleyen kalabalık bir parti topluluğuna hitap eden Sezer, “Ceyhan’ı yeniden Sosyal Demokrat bir Belediyeye kavuşturacaklarını” söyledi.

Sezer, Ceyhan’ın eskiden bir sanayi kenti olduğunu ve bunu yeniden sağlayacaklarını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti Türk Hava Kurumu kurulduğunda kurumun ilk uçağını Ceyhanlılar hediye etmiştir, yani eskiden Ceyhan’ın durumu daha iyiydi. Geçmişteki konumumuza dönmek için uğraş vereceğiz ve yeniden sanayi bölgesi olmalıyız. Sosyal Belediyecilik bizim işimiz ve alnımızın akıyla da seçimi alacağız” dedi.

Sezere sevgi gösterisin de bulunan vatandaşlar, “Birleşe, birleşe kazanacağız, Mustafa Kemalin askerleriyiz, sloganları atarken Sezer sık sık konuşmasını kesmek zorunda kaldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Halkı İçin Yola Çıktı…

Atadan Cumhuriyet Halk Partili, Adana’nın Seyhan ilçesinde doğup büyüyen İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, ilçe …

HAVALAR SOĞUDU SICAK ÇORBA İKRAMI BAŞLADI…

Seyhan’da hiç kimsenin aç ve açıkta kalmaması için tüm olanaklarıyla halka hizmet eden Akif Kemal …

Mustafa Kaplan’dan Doğan İnci’ye Ziyaret…

Adanaspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi makamında ziyaret etti.. Doğan İnci, takımın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir