16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Sezer Hızlı Başladı

Sezer Hızlı Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkan adayı Arif SEZER, Gazetecilere verdiği kahvaltıda seçim startını verirken Başkanlığa geldiği taktirde çalmayacak ve çaldırmayacaklarını söyledi.

Sezer, bizzat Kılıçdaroğlu’nun aramasıyla adaylığı kabul ettiğini belirterek, göreve geldikleri taktir de tüm gazetelere eşit davranacaklarını belirtti.

Bakanlık yaptığı dönemde Ceyhan’a bir millipark yapılması için proje hazırladığını, ancak meclisten geçiremediğini belirten Sezer, “Bundan sonra yeni projeler için çalışacağız ve bunları da halka sorarak yapacağız. Siyaseti hiç bir zaman geçim aracı olarak görmedim. Ben sadece CHP’lilerin değil tüm Ceyhanlı’ların Başkanı olup kimseye ayrıyacalık sağlamayacağım. Kentsel dönüşüm olacaksada dışardan mütahit getirmeden kendi vatandaşlarımıza yaptıracağız. Ceyhan’ın parası Ceyhan’da kalmalıdır” dedi.

İlçedeki tarihi yerlere sahip çıkacaklarını vurgulayan Sezer, “Belediyeciliği sadece yol ve kaldırım yapmak değil, sosyal sorumlulukta gerektiriyor. Belediyeler insanların günlük sorunlarını çözüm bulmak zorundadır. canlı radyo dinle Güvenlik, temizlik, sağlık, su, elektirik, eğitim, kültür, sanat, iyi işleyen bir trajik asli görevdir ve bizde bunu en iyi şekilde yapacağımızı inandığımız için halkımızdan görev bekliyoruz, şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir