17 Kasım 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Sezer Hızlı Başladı

Sezer Hızlı Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkan adayı Arif SEZER, Gazetecilere verdiği kahvaltıda seçim startını verirken Başkanlığa geldiği taktirde çalmayacak ve çaldırmayacaklarını söyledi.

Sezer, bizzat Kılıçdaroğlu’nun aramasıyla adaylığı kabul ettiğini belirterek, göreve geldikleri taktir de tüm gazetelere eşit davranacaklarını belirtti.

Bakanlık yaptığı dönemde Ceyhan’a bir millipark yapılması için proje hazırladığını, ancak meclisten geçiremediğini belirten Sezer, “Bundan sonra yeni projeler için çalışacağız ve bunları da halka sorarak yapacağız. Siyaseti hiç bir zaman geçim aracı olarak görmedim. Ben sadece CHP’lilerin değil tüm Ceyhanlı’ların Başkanı olup kimseye ayrıyacalık sağlamayacağım. Kentsel dönüşüm olacaksada dışardan mütahit getirmeden kendi vatandaşlarımıza yaptıracağız. Ceyhan’ın parası Ceyhan’da kalmalıdır” dedi.

İlçedeki tarihi yerlere sahip çıkacaklarını vurgulayan Sezer, “Belediyeciliği sadece yol ve kaldırım yapmak değil, sosyal sorumlulukta gerektiriyor. Belediyeler insanların günlük sorunlarını çözüm bulmak zorundadır. canlı radyo dinle Güvenlik, temizlik, sağlık, su, elektirik, eğitim, kültür, sanat, iyi işleyen bir trajik asli görevdir ve bizde bunu en iyi şekilde yapacağımızı inandığımız için halkımızdan görev bekliyoruz, şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Barış Pınarı Harekatı şehidi toprağa verildi…

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde terör örgütü YPG/PKK’lıların ateş açmasıyla yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir