16 Haziran 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / RESİMLE ÖĞRETMENLERİNİ ANLATTILAR…

RESİMLE ÖĞRETMENLERİNİ ANLATTILAR…

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen ilkokullar arası resim yarışmasında Özel Burç Ceyhan İlkokulu öğrencilerinden Özge Solgun birinci, Nil Deniz Tuncel ise üçüncü oldu.

Düzenlenen törenle dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödüllerini Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün elinden alan minik öğrenciler, yaşadıkları mutluluğu dile getirerek, bu başarılarını öğretmenlerine hediye ettiklerini söyledi. Okullarına iki ayrı başarı kazandıran Burçlu öğrenciler, “Biz bu ödülleri öğretmenlerimizin sayesinde aldık. Onlara çok teşekkür ediyoruz ve elde etmiş olduğumuz bu başarıyı onlara hediye ediyoruz.” dedi.

Burç Ceyhan Koleji Müdürü Evliya Demiraslan ise öğrencilerini elde etmiş oldukları başarılardan dolayı tebrik etti. Evliya Demiraslan, “Böyle anlamlı bir dereceyi ben de tüm öğretmenlerimize hediye ediyorum. Ayrıca hem öğrencilerimin hem de öğretmen kardeşlerimin başarılarının devamını diliyorum. Özel Burç Ceyhan Koleji olarak, eğitim ve öğretimin her alanındaki başarımızın devam etmesi için dün ve bugün olduğu gibi yarın da çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir