12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / RESİMLE ÖĞRETMENLERİNİ ANLATTILAR…

RESİMLE ÖĞRETMENLERİNİ ANLATTILAR…

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen ilkokullar arası resim yarışmasında Özel Burç Ceyhan İlkokulu öğrencilerinden Özge Solgun birinci, Nil Deniz Tuncel ise üçüncü oldu.

Düzenlenen törenle dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödüllerini Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün elinden alan minik öğrenciler, yaşadıkları mutluluğu dile getirerek, bu başarılarını öğretmenlerine hediye ettiklerini söyledi. Okullarına iki ayrı başarı kazandıran Burçlu öğrenciler, “Biz bu ödülleri öğretmenlerimizin sayesinde aldık. Onlara çok teşekkür ediyoruz ve elde etmiş olduğumuz bu başarıyı onlara hediye ediyoruz.” dedi.

Burç Ceyhan Koleji Müdürü Evliya Demiraslan ise öğrencilerini elde etmiş oldukları başarılardan dolayı tebrik etti. Evliya Demiraslan, “Böyle anlamlı bir dereceyi ben de tüm öğretmenlerimize hediye ediyorum. Ayrıca hem öğrencilerimin hem de öğretmen kardeşlerimin başarılarının devamını diliyorum. Özel Burç Ceyhan Koleji olarak, eğitim ve öğretimin her alanındaki başarımızın devam etmesi için dün ve bugün olduğu gibi yarın da çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir