28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nde “Arıkan” dönemi…

Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nde “Arıkan” dönemi…

Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nde 17 Şubat 2024 Cumartesi günü yapılan Olağanüstü Genel Kurulu’nda yeni başkan belirlendi. Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlık seçimleri gerçekleşti ve derneğe yeni başkan seçildi. Kurulda yapılan seçimin ardından Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nin yeni başkanı Adana Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan’ın eşi Sanem Arıkan olarak belirlendi.

 

Adana’da önemli Sivil Toplum Kuruluşları (STK) arasında yer alan Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nde yeni başkan dönemi başladı. Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçimle Polis Eşleri Dernek Başkanı Sanem Arıkan oldu. Arıkan, derneğin tüm üyelerinin oyunu alarak rakipsiz bir şekilde göreve seçildi. Yeni Başkan Sanem Arıkan, ileriki dönemlerde yapılacak olan faaliyetlerde aktif olarak rol oynayacak.

 

Polis Eşleri Derneği Adana Şubesi’nde Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerin ardından Arıkan başkanlığında ilk toplantı da gerçekleşti. Başkan Sanem Arıkan’ın yönetiminde gerçekleşen toplantıda yapılacak olan faaliyetlere dair istişarelerde bulundu belirli bir rota çizildi.

 

Arıkan, yeni projelerin devreye alınacağını ve faaliyet alanlarında da etkin bir şekilde yer alacağını kaydetti. Başkan Arıkan, şehit aileleri, gaziler ve aileleri, Adana Emniyet Müdürlüğü personeli ailelerine yönelik etkinler gerçekleştirerek, Adana’nın dezavantajlı bölgelerinde bulunan vatandaşlara yönelik de çeşitli faaliyetler yürüteceğine değindi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir