12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / MHP Ceyhan’da…

MHP Ceyhan’da…

MHP’liler Ceyhan’da esnaf gezisi yaptı. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MYK Üyesi Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP İlçe Başkanı Semih Aksoy, Milletvekili Adayları Prof. Dr. Abdulkadir Yuvalı, Yörük Ali Paşa, Mehmet Ali Arslan başta olmak üzere İl Divan Heyeti, İl ve İlçe Kadın Kolları ve il ve ilçe yöneticileri Ceyhan’a adeta çıkarma yaptılar.

MHP heyeti ilçedeki esnafı tek tek ziyaret etti. Ziyarette, esnafın yaşadığı ekonomik sorunların hayli yoğun olması dikkat çekti. Siftahsız dükkan kapatan, vergisini ve primlerini ödeyemeyen, sağlık hizmetlerinden yararlanamayan esnafın dert küpü olduğu görüldü. Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, İl Başkanı Yusuf Baş, MYK Üyesi Milletvekili Varlı ve adaylar ise, MHP’nin iktidarında onlara nasıl bir gelecek hazırlandığını anlatı.

Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, 3 Mayıs’ta açıklanacak seçim bildirgesinde sadece esnafın değil, bütün kesimlerin sorunlarına çarelerin yer alacağını kaydetti ve “Endişe etmeyin; Türk milliyetçilerinin iktidarında saray azınlığı değil, 78 milyon vatandaşımızın yüzü gülecek ” mesajı verdi. MYK Üyesi ve Milletvekili Muharrem Varlı da, “Ceyhanlı hemşehrilerimiz bizi, biz de onları çok seviyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Bu samimiyet ve bu sevgi her şeye değer” ifadesini kullandı. MHP İl Başkanı Yusuf Baş ise, günün sonunda yaptığı değerlendirmede “Bu gezilerde bir kez daha gördük ki; Ceyhan’da da vatandaşlarımız MHP’nin iktidarını özlemle bekliyor. Halkımızdaki bu ilgi ve sevinç, bu arzu ve istek, milliyetçi iktidarı müjdeliyor” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Lego parçaları zararlı mı? Altı araştırmacı yutarak test etti…

Avustralyalı ve İngiliz araştırmacılar, oyuncak Lego’ların sindirim sistemine zararlı olup olmadığını ölçmek için küçük plastik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir