14 Nisan 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / “Lütfen Sesimi Duyun”

“Lütfen Sesimi Duyun”

Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşayan Mekselina ve Sabahattin Akan çiftinin üçüz çocuğu olarak 2020 yılında Ege, Doruk ve Poyraz dünyaya geldi.

Tek yumurta ikiz olan sonra Doruk’a ve Poyraz’a birçok tetikten Selebral Palsy (CP) teşhisi kondu. Üçünün de tedaviye ihtiyacı olduğunu dile getiren anne Mekselina Alan, yavrularının tedavisi için anahtarlık satmaya başladı.

Tüm Adanalı hayırseverlerden yardım beklediğini ifade eden anne Alan “Yavrularımın iyileşmesi için her türlü fedakarlığı gösteririm. Yeter ki onlar iyileşsinler. Lütfen sesimi duyun.” dedi

Alan ailesi Valilik iznini almasıyla beraber diğer üçüzlerinden daha ağır olan Poyraz için “Poyraz Size Gülümsedi” kampanyasını başlattı.

Kampanya sonucunda İstanbul’da ya da Hindistan’da tedavisi olan bu hastalık sonucunda Doruk ve Poyraz yürümeyi, baş ve vücut kontrolü sağlamayı yapabilecek, Ege de eğitimleri sonucu konuşabilecek.

 

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir