28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Köşger’in başkanlığında gerçekleştirildi…

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Köşger’in başkanlığında gerçekleştirildi…

Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, devlet nezdinde vatandaşlara hizmet etmekle sorumlu kişiler olduklarını belirterek, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışına azami riayet etmekle yükümlüyüz” dedi.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Yavuz Selim Köşger’in başkanlığında Nezihe Yalvaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi.

Kurumlar arası koordinasyon ve iş birliğinin öneminin vurgulanarak kamu hizmetlerinin etkin, hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesine yönelik çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Vali Köşger il idare şube başkanlarına hitaben kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Kurumlar arası diyaloğun arttırılması, yapılan iş ve işlemlerin takibi, sunulan hizmetlerin etkin ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılması hususlarında kurum müdürlerine talimatlarda bulunan Köşger, “Devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla bir bütün. Bizler devletimiz nezdinde vatandaşlarımıza hizmet etmekle sorumlu kişileriz. Bulunduğumuz konumların ağırlığı ve sorumluluğuyla yapılan her bir işin, yürütülen her bir projenin en iyisi olması için gayret göstermek zorundayız. Bunları yaparken de mevzuat hükümlerine, şeffaflığın sağlanmasına, halkımızın memnuniyetini ön planda tutan vatandaş odaklı hizmet anlayışına azami riayet etmekle yükümlüyüz. Herkesin üzerine düşen bu sorumlulukları layıkıyla yerine getireceğine inanıyor, tüm müdürlerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, görüş alışverişinin yapılması ile sona erdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir