2 Aralık 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Hülya Erdem’den Anneler Günü mesajı…

Hülya Erdem’den Anneler Günü mesajı…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem 10 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle mesaj yayımladı.

Bir anne olarak bu günün anlamını en yoğun şekilde yaşadığını belirten Başkan Erdem mesajında; “Anneler; doğum ölüme kadar süren yaşam serüveninde koşulsuz sevgisi ile bizlere yarenlik eden, yol gösteren sevginin kaynağıdır. Karşılıksız emek ve sınırsız şefkat ile bizi büyüten annelerimin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu, güvenli ve kaygılardan uzak bir hayat sürmeleri, şüphesiz yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için de vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Anne mutlu ise çocuklar mutludur, yarınlar umutludur.

Gecesini gündüzüne katıp nesiller yetiştiren anneler cumhuriyet ve özgürlük mücadelesiyle de ülkemizin en büyük güvencesidir. Aklı hür, vicdanı hür nesiller annelerin eseri olacaktır. Bu vesileyle başta ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün değerli annesi Zübeyde Hanım olmak üzere vatan uğruna evlatları şehit düşen, gazi olan annelerimizin ellerinden öpüyor; tüm annelerimizin ve yüreğinde anne şefkati taşıyan bütün kadınlarımızın Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Küçükyılmaz; “Adana’da gösterilen ilgiden mutlu olduk”

Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir