24 Haziran 2024 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Fotoğraf Sanatçıları Adana’da buluşacak…

Fotoğraf Sanatçıları Adana’da buluşacak…

Türkiye’nin birçok yerinden alanında uzman fotoğraf sanatçısının katılacağı 18 Ekim 2023 Çarşamba günü Adana Ticaret Odası’nda (ATO) gerçekleştirilecek olan ‘Kadrajın Ekonomisi’ konulu panelde bir konuşma yapacak olan Adana Ticaret Odası Meclis Üyesi, Gündoğan Medya Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Gündoğan Adanalıları semineri izlemeye davet etti.

ATO Konferans Salonunda, ATO 26. ve 38. meslek komitelerinin ortaklaşa düzenlediği ‘Kadrajın Ekonomisi’ konulu seminerde , fotoğraf sanatının ne olduğu, dünyada nasıl değerlendiği, fotoğraf sanatının nasıl ekonomiye dönüştüğü ve fotoğrafçılığın dünya üzerinde milyon dolarlık bir hacime nasıl ulaştığı konuşulacak.
İKİ OTURUMLU KONFERANS
Seminerde , TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi Turuncu Konuşalım Komisyonu Başkanı Berat Kuzu, Adana Ticaret Odası Meclis Üyesi Vedat Gündoğan, ATO Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Bayram, TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi Başkanı Ali Ata Kavame konuşmacı olarak katılacak.
İki oturumlu seminerin  ilk oturumunun moderatörlüğünü TOBB Türkiye Kretaif Endüstriler Meclisi Üyesi Sefa Ulukan yaparken, Fotoğraf sanatçıları Yüksel Hançerli, Niyazi Sertkalaycı, Aykut Pınar Çayır ve Mustafa Turgut konuşmacı olarak yer alacak.
İkinci oturumun moderatörlüğünü ise Adana Ticaret Odası Meclis Üyesi Bülent Yamaç üstlendi. Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Uluslararası İlişkiler ve Eğitim Koordinatörü Belgin Aslan, KOSGEB Adana Müdürlüğü’nden KOBİ Uzmanı Emre Demir, Anadolu Ajansı Fotoğraf Haberleri Müdür Yardımcısı Serap Aydın ve Halk Bankası Adana Bölge Müdürlüğü’nden Oğuz Karakuş ise konuşmacı olarak yer alacak. Seminerin  son bölümünde ise soru-cevap kısmı olacak.
Saat 14:00’de başlayacak ‘Kadrajın Ekonomisi’ konulu konferans 17:00’de sona erecek.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir