24 Haziran 2024 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / En iyiler ATDSK’da: Adana’da Buluştular…

En iyiler ATDSK’da: Adana’da Buluştular…

Türk tenisinde 12, 14 ve 16 yaş gruplarının en iyi oyuncuları Adana’da buluştular. Türkiye Tenis Federasyonu’nun Dinamik Mühendislik 12, 14, 16 Yaş En İyi 8 Masters Turnuvası Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nde (ATDSK) 27 Kasım-1 Aralık 2023 tarihlerinde yapıldı. Şampiyon ve finalistlere kupaları ve hediyeleri, en iyi 8 sıralamasındaki diğer sporculara da madalyaları Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, turnuva sponsoru Dinamik Mühendislik'in Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Can Dağtekin, ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, Tenis İl Temsilcisi Ferudun Açan tarafından verildi. Kupa töreninde sponsor Yusuf Can Dağtekin’e plaket vererek teşekkür eden ATDSK Başkanı Keskin, Türk Tenisi’ne milli sporcular yetiştirmeye devam edeceklerini söyledi. Sporcuları kutlayan Çintimar da, “Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü bu şehrin marka değeridir. Marka değerinin gerektirdiği çalışmaları da ortaya koyuyor. Teniste bugüne kadar Türk milli takımlarına oldukça fazla sporcu verdi. Her geçen gün ülkemizin ay yıldızlı bayrağını dalgalandıracak çocukları yetiştiriyor olması bizi de mutlu ediyor” dedi. Dinamik Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Can Dağtekin de, ATDSK’ya desteği sürdüreceklerine değinip, “Avrupa’da bile adından söz edilen kulübümüzü, ülkemizin en güzide kulüplerinden biri haline getiren kardeşim Ali Refah Keskin başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine Adana’mız adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

DERECEYE GİREN SPORCULAR

En iyiler müsabakasında dereceye giren sporcuların isimleri şöyle: Kızlarda 12 Yaş’ta Nehir Say, Serra Hasanbaşoğlu, 14 Yaş’ta Ecrin Lal Yavuz, Ayşe Bal, 16 Yaş’ta Esila Toklu, Nehir Ertan. Erkeklerde 12 Yaş’ta Çınar Şenkaya, Batu Dadak, 14 Yaş’ta Mustafa Ege Şık, Ziya Ayberk Aydın, 16 Yaş’ta Çağan Ege Tüfekçi, Doruk Çalık.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir