10 Mayıs 2021 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Elektrik kesintileri masaya yatırıldı…

Elektrik kesintileri masaya yatırıldı…

Vali Mahmut Demirtaş, EnerjiSA Genel Müdürü Mehmet Kayacı, TEDAŞ Bölge Müdürü Bayram Mutlu, EÜAŞ İşletme Müdürü Bekir Kaya ve TEİAŞ İşletme Müdürü Yılmaz Eğerci ile makamında bir araya geldi.
Konuklarıyla aşırı yağmur ve kar yağışı neticesinde Adana genelinde yaşanan elektrik kesintilerini değerlendiren Vali Demirtaş, alınması gereken önlemler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında kurumlarca gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgiler de alan Vali Demirtaş, enerji altyapısının bir kentin olmazsa olmazları arasında olduğunu dile getirdi. Vatandaş memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaların her daim önemini koruduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, “Olumsuz hava koşullarında kentimiz genelinde elektrik kesintilerine yol açan aksaklıkların giderilmesi, hemşehrilerimizin bu konudaki mağduriyet ve şikâyetlerinin son bulması için yapılacak çalışmalara destek olmaya hazırız.” dedi.
Enerji hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi hususunda yapılması gereken faaliyetlerin her zaman takipçisi olacaklarına da değinen Vali Demirtaş, bu konuda herkesin üzerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmesi gerektiğinin altını çizdi.
Ziyaret yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

5 yaşındaki çocuk sulama kanalı kenarında kayboldu…

Annesi hastanede babası işte olan 5 yaşındaki çocuk, anneannesinin evindeyken sabah saatlerinde sulama kanalı kenarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir