13 Nisan 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Eğitim Bir-Sen Adana Şubesi’nden İstişare Toplantısı…

Eğitim Bir-Sen Adana Şubesi’nden İstişare Toplantısı…

Eğitim Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer liderliğinde, Mart ayı olağan Divan toplantısı Adana Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya katılım gösterenler arasında Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu ve Eğitim Bir Sen Adana Üniversite Şube Başkanı Mehmet Benli de yer aldı.

Sezer, toplantının hem ülke ve şehir gündeminin değerlendirildiği hem de eğitimle ilgili konuların masaya yatırıldığı bir platform olduğunu belirtti. “Hem ülkemizin hem de şehrimizin gündemini değerlendirdiğimiz, eğitimle ilgili konuları masaya yatırdığımız istişarelerimizin hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Toplantının ana gündem maddelerinden biri olan eğitim konusu, katılımcıların fikir alışverişinde bulunduğu ve çözüm önerileri getirdiği bir platform oldu. Eğitim Bir-Sen Adana Şube Başkanı Sezer, toplantının sonunda yaptığı konuşmada, eğitimin önemine vurgu yaparak, eğitimin toplumun her kesimini ilgilendiren bir konu olduğunu belirtti.

Bu toplantı, Eğitim Bir-Sen Adana Şubesi’nin eğitim konusundaki kararlılığını ve bu alanda yapılacak çalışmaların önemini bir kez daha gösterdi. Toplantıya katılan tüm katılımcılar, eğitimin toplumun gelişimi için kritik öneme sahip olduğu konusunda hemfikir oldu.


Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir