19 Ekim 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Spor / DEMİRSPOR’DAN ÇAĞRI…

DEMİRSPOR’DAN ÇAĞRI…

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor yöneticileri altyapıya yeni oyuncular kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kulübün altyapı sorumlusu Kazım Bozan ve Naci Heybeli, Adana’daki amatör kulüp yöneticileri ne seslenerek, “Bünyenizde bulunan yetenekli sporcularınızın bizimle irtibata geçmelerini istiyoruz. Değişime hazır olan Adana Demirspor altyapısı ilk etapta kendi bölgesindeki sporculara kapılarını açıyor.” dedi.

Bozan ve Heybeli yaptığı açıklamada sporcuların sağlıklı spor yapması ve iyi yetişmesi için çaba sarf ettiklerini belirtti. Sportif Direktör Samet Aybaba’nın altyapı için de büyük bir şans olduğunu vurgulayan Bozan ve Heybeli, “Samet hocamız sürekli altyapıyı takip ediyor. Hocamızın proje ve deneyimleri bizi de çalışma şevkine getirmektedir. Adana’da ikamet eden 1997 ile 2006 doğumlu sporcularımızın kulübümüze müracaat etmelerini bekliyoruz. Ayrıca amatör kulüplerimizde başarılı olan sporcularımıza ve yöneticilerine sesleniyorum. Yetenekli sporcularımızın bizde aşama kaydetmesi halinde tüm yetiştirme beldelerini ödeyerek altyapımıza dahil edeceğiz. Adana Demirspor bu şehrin takımıdır. Bu şehrin tüm sporcularına kapılarımız açıktır.” şeklinde konuştular.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

2 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi…

Polis, 2 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirdi. Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir