27 Ocak 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’ın ilk kreşi bitme aşamasında…

Ceyhan’ın ilk kreşi bitme aşamasında…

“Her mahalleye bir kreş” sloganı ile ilk kreşin temelini Namık Kemal Mahallesi’ne atan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ilk semt kreşinin tamamlanmak üzere olduğunun müjdesini verdi. Yeşillikler içinde olması planlanan kreşin peyzaj çalışmaları devam ediyor.
Ceyhan Belediye en önemli projelerinden birisi olan semt kreşlerinin yapımı devam ederken diğer yandan da Ceyhan’ın tüm sokaklarında gece-gündüz aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Aydar, “Ceyhan’ın Geleceği Çocuklarımızdır”
Çalışan anne ve babaların yaşadığı sorunların başında, çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri bir kreşi uygun bedelle bulamamaları olduğuna dikkat çeken Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Ceyhan’da artık çok iyi bakım ve çok iyi eğitim veren kreşler olacak. Ailelerimizin çocuklarını güvenle gönderebilecekleri uzman kadromuz öğretmenlerimiz ve oyun arkadaşları olacak. Ceyhan’ın geleceği çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alabilmesi için her an yanlarında olacağız. Kreşlerimiz zaman içinde peş peşe hizmete girecek, Ceyhan’ın çocukları emin ellerde” ifadelerini kullandı

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Elazığ’a gönderilen yardım tırları yola çıktı…

Adana’dan, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bölgeye 4 tır dolusu çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir