29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN STADI YENİLENİYOR…

CEYHAN STADI YENİLENİYOR…

CEYHAN STADYUMU YENİLENİYOR

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan şehir stadyumunun çim ve tribün yenileme çalışmalarını başlattıklarını söyledi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, eski çimlerin temizlenmesinin ve zemin çalışmalarının ardından yeniden çimlendirme işleminin gerçekleştirileceğini ifade etti.

Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Alemdar Öztürk, “Belediye olarak spora elimizden geldiğince destek veriyoruz. Bu amaçla 35 yıl önce yapılan yaklaşık 5 bin kişilik Ceyhan şehir stadyumunda tribün ve çim yenileme çalışmalarımızı başlattık. Aynı zamanda soyunma odalarının da yenilenmesini sağlayacağız. Allah’ın izniyle Çim sahanın etrafındaki koşu alanlarını da sentetik çimle kaplayacağız. Ceyhan’ımıza yakışır olimpik şartlarda bir stadyum oluşturmak amacıyla başlattığımız çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak ilçemize kazandırmayı düşünüyoruz. Bu vesile ile başta Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ömer Çelik olmak üzere milletvekillerimiz Necdet Ünüvar, Fatoş Gürkan ve Şükrü Erdinç’e, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ceyhan’a hizmetin en iyisinin sunmanın gayreti içersinde olduklarının altını çizen Başkan Alemdar Öztürk, “ hiç kimsenin şüphesi olmasın Allah’ın izniyle Ceyhan Belediyesi olarak hükümetimizin de desteğiyle ilçemize hizmetin en iyisini sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Hem Kendisi Hem de Komşusunun Başını Yaktı…

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Ali Can N.’nin, Yıldırım Beyazıt …

Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Halkı İçin Yola Çıktı…

Atadan Cumhuriyet Halk Partili, Adana’nın Seyhan ilçesinde doğup büyüyen İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, ilçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir