30 Kasım 2023 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN KÜLTÜR DERNEĞİ’DEN BELEDİYE ZİYARETİ…

CEYHAN KÜLTÜR DERNEĞİ’DEN BELEDİYE ZİYARETİ…

CEYHAN KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN
BAŞKAN VEKİLİ ÖZCAN ÖZAL’A ZİYARET

Ceyhan Kültür ve yardımlaşma derneği başkanı İldeniz Özal ile yönetim kurulu üyeleri Ceyhan Belediye Başkan Vekili Özcan Özal’ı ziyaret ettiler.Başkan vekili Özal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dernek başkanı İldeniz Özal, Derneğin faaliyetlerinin en önemli özelliklerinden birisinin toplumsal özellikleri olduğuna dikkat çekerek, bu konuda dernek olarak bir çok etkinliklerde bulunduklarını ifade etti.

Ceyhan Kültür ve yardımlaşma derneği başkanı İldeniz Özal toplumsal sorumlulukları yerine getirirken özellikle ihtiyaç sahiplerine destek çıktıklarını belirtti ve Ceyhan’da bir ilki gerçekleştirerek 41 çocuğu etkinlikler çerçevesinde sünnet yaptıklarını belirten Özal bu tür toplumsal yardımlarda ve faaliyetlerde belediye ile işbirliği içerisinde olmak istediklerini ifade etti.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Özcan Özal ise biz Ceyhan Belediyesi olarak her zaman her koşulda yardım kuruluşlarının yanında yer aldıklarını belirterek, ”Belediye olarak her zaman Ceyhan Kültür ve Sanat Derneğinin yanında olacaklarını” ifade etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

İmam ile dernek başkanı arasında ’ağaç kesme’ tartışması…

  Adana’da bir imam ile caminin dernek başkanı arasında ağaç kesme tartışması yaşandı. Dernek başkanı ’budama yapıyorum’ diyerek …

ATB Başkanı Bilgiç: “Narenciyeyi yere düşürmeyelim, üreteni destekleyelim!”

  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 81 il ve ilçe belediye başkanlarına narenciye üreticilerine …

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir