30 Kasım 2023 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN BELEDİYESİNDE HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİNDE HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİ’NDE HALK GÜNLERİ’NİN 3. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, her Çarşamba günü düzenlenen halk günlerinin 3. toplantısında vatandaşların sorunlarını dinledi.

Belediye binasında 09.00’da başlayan Halk Günü’nde Başkan Alemdar Öztürk,
“yeni idrak edilen Kurban Bayramı’nda coğrafyamızda dökülen kanların son bulmasını ve bayramın tüm İslam âlemi ve insanlığa hayırlar getirmesini Rabbil Âlemin’den niyaz ediyorum. “ dedi.

Büyük ilgi gösterilen Halk Günü Toplantısı’na ilçenin değişik mahallerinden gelen vatandaşlar katıldı. Haftada bir Çarşamba günleri halkla iç içe; onlarla yüz yüze görüşmekten dolayı oldukça memnun olduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, vatandaşlardan gelen farklı istek, temenni ve şikâyetleri çok önemsediklerini ifade etti.

Alemdar Öztürk,
” Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir ve önerileri, istek ve şikâyetleri bizim için çok önemli. Hemşehrilerimizin seçtiği Belediye Başkanı olarak onlarla hasbıhal etmek, onların farklı görüş, talep ve şikâyetlerini imkânlarımız dâhilinde çözüme kavuşturmak niyetindeyiz.” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Final Eğitim Kurumları’ndan Öğretmenler Günü balosu…

 Adana Final Eğitim Kurumları, Öğretmenler Günü’nü görkemli bir balo ile kutladı. Adana Final Eğitim Kurumları …

Sağlık-Sen Adana Kadınlar Komisyonu İlk Toplantısını Gerçekleştirdi…

Kadınlar Komisyonu’nun Görevleri ve Amaçları Kadınlar Komisyonu, özellikle kadın üyelerin çalışma yaşamında karşılaştıkları sorunlara odaklanacak …

İmam ile dernek başkanı arasında ’ağaç kesme’ tartışması…

  Adana’da bir imam ile caminin dernek başkanı arasında ağaç kesme tartışması yaşandı. Dernek başkanı ’budama yapıyorum’ diyerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir