6 Aralık 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYGİD’TEN ZİYARET…

CEYGİD’TEN ZİYARET…

Ceyhan Girişimci İşadamları Derneği (CEYGİD) Başkanı ve Yönetim Kurulu, Ceyhan İlçe Tarım Müdürü Ahmet Söğüt’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ceyhan İlçe Tarım Müdürlüğüne yeni atanan Ahmet Söğüt’ü makamında ziyaret eden, CEYGİD yönetim kurulu üyeleri, ilçenin kalkınması hakkında konuştu. Yapılan ziyaretten memnun kaldığını belirten İlçe Tarım Müdürü Ahmet Söğüt, Ceyhan’ın bölge olarak çok önemli bir yere sahip olduğunu ve en iyi şekilde Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için çalıştıklarını ifade etti. Çukurova’nın bir dönemde 3 ürün alınabilen ender yerlerden olduğunun altını çizen Söğüt, tarımla uğraşan çiftçilere hükümetin gerekli desteği sağlamasıyla birlikte Ceyhan Ovası’ndan kaliteli ürünler çıkartıldığını belirtti.

CEYGİD Yönetim Kurulu Başkanı Yener Ural, “Derneğimize üye tarım sektöründeki yaklaşık 60 üyemizle birlikte Ceyhan’ın tarım konusunda gelişmesi için İlçe Tarım Müdürlüğüyle her türlü işbirliği yapmaya hazırız.” dedi.

Yapılan ziyarette CEYGİD Başkanı Yener Ural’ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden Davut Turhan, genel sekreter Engin Tunç ve genel sekreter yardımcısı İbrahim Yalın’da hazır bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Hırsızlar, polisi görünce çaldıkları para kasasını yol kenarına atıp kaçtı…

Bir iş yerinin kepengini levye ile kırdıktan sonra içeri giren 2 hırsız, çaldıkları para kasası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir