15 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Başkandan meclis üyelerine yemek…

Başkandan meclis üyelerine yemek…

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR ÖZTÜRK:
“ADANA’MIZIN ALİ MENFAATLERİ HERŞEYDEN ÖNEMLİDİR”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Adana Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri onuruna bir yemek verdi.

Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfı (ATOSEV) tesislerinde saat 19.00’da düzenlenen akşam yemeğinde; belediye meclis üyeleri ile bir arada bulunmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, davete icabet eden tüm misafirlere teşekkür etti.

Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Başkan Alemdar Öztürk, yaptığı konuşmada Adana’nın âli menfaatleri için kırmadan, incitmeden ve üzmeden el birliğiyle çalışmanın gerekliliğine inandığını ifade etti.

Başkan Alemdar Öztürk, konuşmasında şunlara değindi:
“öncelikle bu birliktelik ortamını onurlandırdığınız için hepinize hoş geldiniz diyorum. Malumunuz belediye meclis üyelerimize yönelik İspanya seyahat programı tertiplenmişti. Bu vesile ile birlikte olmanın, kaynaşmanın ve yol arkadaşlığı yapmanın hazzını yaşama imkânı bulmuştuk. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Adana’mızın âli menfaatleri için birbirimizi kırmadan, incitmeden ve üzmeden çalışmanın gerekliliğine inandığımı bir kez daha belirtmek istiyorum. Bugün burada olmamızın en büyük nedeni de bu birlikteliği devam ettirme ve Adana’mıza elbirliğiyle hizmet etme düşüncesidir. Bu vesile ile davetimize icabet eden tüm misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Programa Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik ve büyükşehir belediye meclis üyeleri katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kent genelinde asayiş uygulaması: 42 suçlu yakalandı…

Polis ekipleri, yılbaşı öncesi bar, kafe, gazino, umuma açık yerler ile kent genelinde yaptığı asayiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir