24 Eylül 2023 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞKAN AKAY, SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR…

BAŞKAN AKAY, SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR…

Seyhan’ı her alanda üreten, tasarruf eden bir belediye haline getirerek; hizmetleri ihtiyaç önceliğine göre planlayıp, kaynakların en doğru şekilde kullanılmasını sağlayan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent hedefi doğrultusunda muhtarlarla birlikte yoğun bir mesai harcamaya devam ediyor.

Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte her gün birden fazla farklı mahallede muhtarlarla vatandaşlarla buluşan Başkan Akay, verilen hizmetleri denetleyip, uygulanacak yeni projelerin de planlamasını yapıyor.

Mithatpaşa, Barış ve İsmetpaşa mahalle muhtarlarıyla buluşan Başkan Akay, muhtarlardan mahallelerin ihtiyaçları ve eksiklikleri hakkında bilgiler aldıktan sonra, esnaf ziyaretleri yaptı.

Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Akay, belediye hizmet alanlarında süren çalışmaları incelerken, yeni yapılacak projeler hakkında muhtarların ve mahalle sakinlerinin görüşlerini aldı.

Projelerin uygulanabileceği yerlerle ilgili keşif çalışmalarında da bulunan Başkan Akay, devam eden asfalt serim çalışmalarını da denetledi, mesai arkadaşlarına kolaylıklar diledi.

Seyhan Belediyesi’nin verdiği hizmetlerden dolayı muhtarlar ve vatandaşlar Başkan Akay’a teşekkür ederken, Akay, “Seyhan Belediyesi olarak halkımıza hizmet için varız. Tüm olanaklarımızla halkımızın her tür ihtiyacı için görevimizin başındayız. Seyhan ve Seyhanlı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Seyhan’ı hep birlikte inşa edip, kentimizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Yüzleri Gülsün, Desteklerinizi Bekliyoruz!”

Dernek, en uygun fiyatla kışlık ürünleri temin edebilmek adına yoğun bir fiyat araştırması içerisinde. Alışverişler …

Kupa Voley’e Odaklandılar…

  Geçtiğimiz hafta TSYD Kupası’nı kazanan Sultanlar Ligi ekiplerinden Çukurova Belediyesi SK hırslı.. Bu sezon ligde Avrupa kupalarını hedefleyen Çukurova’nın …

BES tek liste ile seçime gitti…

  Büro Emekçileri Sendikası (BES) Adana Şubesi’nin genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir