13 Nisan 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Avukatlar Tecrübelerini Paylaştı…

Avukatlar Tecrübelerini Paylaştı…

HKÜ Hukuk Amfi ’de gerçekleştirilen programa HKÜ Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Lütfi Yola, HKÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Bozkurt, Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Veysel Görücü, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Mesleğe adım atma sürecinde olan genç hukukçuların kariyerlerini etkin bir biçimde şekillendirebilmesi için kendi kariyer yolculuğundan örnekler veren ve avukatların çok yönlü olması gerektiğini vurgulayan Kalyon Enerji Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri Av. Bahar Selma Vicdan, “İşimi çok severek yapıyorum. Hukukçu olmanın kişiye ayrı bir vizyon kattığını düşünüyorum. Hukuk konularını, araştırmayı ve çok çalışmayı her zaman sevdim. Hukuk çok onurlu bir meslek; lütfen siz de buna inanın ve her zaman işinizden keyif alın. Klişelere takılmayın, çünkü kendimizi, ülkemizi ve dünyamızı geliştirecek olan bizleriz” dedi.

2018 yılından itibaren Kalyon Holding bünyesinde Kalyon Enerji Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri olarak görev yapmakta olan Av. Bahar Selma Vicdan, yurt içi ve yurt dışındaki eğitimlerinden elde ettiği deneyimleri, mesleki değeri, hukukun önemini, sunduğu fırsatları ve şirketin uyum müşavirliği departmanı hakkında bilgileri öğrencilere detaylarıyla aktardı.

Programın sonunda, HKÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Bozkurt, Kalyon Enerji Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri Av. Bahar Selma Vicdan’a plaket takdim etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir