20 Haziran 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / AVCILARDAN FESTİVAL…

AVCILARDAN FESTİVAL…

CEYHAN´DA AVCILAR FESTİVALİ DÜZENLENDİ
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl nedeniyle Ceyhan Avcılar Kulübü tarafından düzenlenen festivale katıldı.

Ceyhan Yılankale mevkiinde düzenlenen festivale Ceyhan´daki avcıların yanı sıra Adana, Osmaniye ve Hatay illerinden de gelen yaklaşık 120 avcı katıldı. Festivalde Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk de trap atışları yaptı.

Konuyla ilgili olarak konuşan Ceyhan Avcılar Kulübü Başkanı Doğan Kaplan, Çanakkale şehitlerini ve Çanakkale ruhunu yaşatmak amacıyla böyle bir organizasyon düzenlediklerini ifade ederek yarışma sonunda ilk 3´e giren avcılara tüfek hediye edeceklerini söyledi.

Festivalde konuşan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “Çanakkale Zaferi; vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığımız için her türlü imkânsızlıklara rağmen, milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır. ‘Çanakkale Geçilmez’ gerçeğini dünyaya ispatlayan Çanakkale kahramanlarını saygıyla ve minnetle yâd ediyoruz” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir