25 Mayıs 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Çevre / MİNYATÜR ŞEHİTLİK…

MİNYATÜR ŞEHİTLİK…

Adana’da, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı Çanakkale Şehitliği Minyatürü ziyaretçilere açıldı.Ankara Büyükşehir Belediyesi Atölye ekipleri tarafından strafor malzemeyle hazırlanan Çanakkale Şehitliği Minyatürü, Atatürk Parkı’nda okunan duaların ardından görücüye sunuldu. Vatandaşların minyatüre yoğun ilgi gösterirken bazıları da sembolik mezar taşları önünde şehitlere dua okudu.Minyatür şehitliği gezen Seher Aydoğdu, “Her şey ortada, yorumlamaya gerek var mı” diye konuştu.

Fatma Hacıoğlu ise daha önce Adana’da böyle bir anma görmediklerini belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti. Pınar Kapıkaya da Çanakkale Şehitliğini yerinde ziyaret ettiğini ve burada yapılan minyatürü gördükten sonra çok duygulandığını dile getirdi. Minyatürü ziyaret etmek için Mersin’den gelen Canan Timuçin ise benzer uygulamaların Mersin’de de yapılmasını istedi.Çanakkale Şehitliği Minyatürü, Cumartesi gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Velinin darp ettiği öğretmene destek…

Bir ortaokulda veli tarafından darp edilen öğretmene eğitimcilerden destek geldi. Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + one =