13 Nisan 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / ADANA’DA ÖZLENEN TABLO…

ADANA’DA ÖZLENEN TABLO…

Yerel seçime bir ay kalan Adana’nın büyükşehir belediye başkan adayları aynı karede bir araya geldi. Aynı karede Vali ve 3 partinin milletvekillerinin bulunması da dikkat çekti.

Yerel 5 Ocak Gazetesi’nin gecesine katılanlar aynı karede. Karede kimler mi var? Adana Valisi Yavuz Selim Köşger , Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Ömer Çelik, CHP Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, İyi Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, Deva Parti Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Adayı Zeydan Karalar, Yüreğir Belediye Başkanı ve Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet  Kocaispir, İyi Partri Adana Milletvekili ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş Taş, CHP’den istifa eden İyi Parti aday olan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı ve İyi Parti Adayı Soner Çetin, Sarıçam Belediye Başkanı ve MHP Adayı Bilal Erdoğan, Çukurova Üniversitesi Rektörü Meryem Tuncel, Ticaret Odası Başkanı Bayram Yücel, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, CHP’nin Çukurova Belediye Başkanı Adayı Emrah Kozay, CHP’nin Seyhan Belediye Başkan Adayı Oya Tekin.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir