19 Mayıs 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana’da Güreş Semineri…

Adana’da Güreş Semineri…

 Seminer, Yüreğir Serinevler Atletizm Sporcu Eğitim Merkezi Toplantı Salonu ve İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi antrenman salonunda iki bölüm halinde düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Uluslararası Güreş Hakemi ve Adana İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Başçı, bu tür etkinliklerin ilde uzun süredir yapılmadığını belirtti. Türk Güreş Hakemliğinin önde gelen isimlerinden Prof. Dr. İbrahim Cicioğlu’nun seminere katılmasının katılımcılar için büyük bir fırsat olduğunu ifade etti. Türk Güreş Vakfı Adana Şube Başkanı Mustafa Dönmez ve Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar da seminerde konuşmalar yaparak güreşin bölgede gelişimi için desteklerini sundular.

 

Prof. Dr. İbrahim Cicioğlu, seminerde güreş oyun kurallarının güncel hali hakkında bilgilendirmeler yaptı ve Adana’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seminerin sonunda Türk Güreş Vakfı Adana Şube Başkanı Mustafa Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Cicioğlu’na plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Bu seminer, güreş hakemleri ve antrenörlerine güncel kurallar hakkında önemli bilgiler sunarak, bölge güreşinin gelişimine katkıda bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir