Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Ceyhanspor Yönetimi Boş Durmuyor…

25 Temmuz 2018 Çarşamba, 18:48

Ceyhanspor Yönetimi Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak ile bir araya gelerek istişarede bulundu. Başkan Boydak transfer çalışmalarına devam eden yeşil-beyazlı ekibin seçmelerine de katıldı.

Ceyhan Belediyesi Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Savrun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek Ceyhanspor’un daha güçlü ve emin adımlarla başarıya koşabilmesi için istişarede bulunup, takımın ihtiyacı olan mevkilerine göre yeni oyuncular ile transfer anlaşmalarına devam ediyor.

Sezon öncesi transfer çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Ceyhanspor, Mut İdmanyurdu’ndan ofansif orta saha oyuncusu Utku Başman, Adana Büyükşehir Belediyespor’dan sol açık mevkinde oynayan Erdi Yıldırım ve Malatya Yeşilyurtspor’dan kaleci Metehan Erdem ile anlaşma sağladı. Yapılan anlaşmaların ardından Başkan Boydak,”Şehrimize, kulübümüze ve büyük taraftarlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan Boydak, Ceyhan sentetik sahada Ceyhanspor’un seçmelerine katılarak yetenekli sporcuları izledi. Ceyhanspor’a gönül vermiş hocalar ve antrenörlerle sohbet ederek, Ceyhanspor için projeleri değerlendirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.