27 Kasım 2021 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…

VALİ SÜLEYMAN ELBAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI…

Bayramlar; insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin sergilendiği mübarek günlerdir.
Yardımlaşmanın, paylaşmanın, sofralara gelen bereketin, empati kurmanın doruklara ulaştığı, bizim için yılın en güzel zaman dilimi olan ve “On Bir Ayın Sultanı” olarak adlandırdığımız bir Ramazan ayını daha geride bırakıp Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşadığımız bu güzel günlerde gönüllerimiz, geçmiş bayramlarda olduğu gibi bu bayram günlerini de sevdiklerimizle bir arada bayram coşkusunu yüreklerimizde hissederek geçirmeyi isterdi. Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı sevdiklerimizin ve kendimizin sağlığını korumak için her birimiz evlerimizde geçirmek durumundayız. Bu zorlu süreçte salgının başından beri her türlü fedakârlığı göstererek salgınla mücadelemizde bize en büyük desteği sunan değerli vatandaşlarımızın daha güzel bayramlara hep birlikte ulaşabilmemiz için belirlenen tüm tedbirlere sabırla uyacağına inancım sonsuz.
Geleceğe ümit ve güvenle baktığımız bu güzel bayram gününde, yanında olamadığımız aile büyüklerimize ve sevdiklerimize iletişim araçlarıyla da olsa ulaşacak, onlarla bayram mutluluğumuzu paylaşacağız. Aldığımız tedbirler sayesinde önümüzdeki bayramlara sağlıklı bir şekilde hep beraber erişecek ve aile büyüklerimizle daha nice huzurlu, coşkulu ve mutlu bayramlar geçireceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, en önemli mukaddes değerlerimizden biri olan vatanımızı korumak uğruna canlarını feda eden ve bu güzel bayramı, ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemize vesile olan aziz şehitlerimizle kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyorum. En değerli varlıklarını vatanımız uğruna feda eden şehitlerimizin kıymetli aileleri başta olmak üzere aziz milletimiz, değerli Adanalı hemşehrilerimiz ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ediyorum.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bağımlılıkla mücadelede tek yürek…

Toplumun geleceğinde büyük etkisi olan uyuşturucu kullanımı nedeniyle, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir