25 Haziran 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş’tan Taziye Ziyareti…

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş’tan Taziye Ziyareti…

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, beraberinde İmamoğlu Kaymakamı Kürşad Özdemir’in Eşi Zübeyde Özdemir, İl Emniyet Müdürü Osman Ak’ın Eşi Fatma Ak ve AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’nin Eşi Emine Yeni ile birlikte Aladağ İlçesi’ndeki Kız Öğrenci Yurdu’nda çıkan yangında hayatını kaybeden öğrencilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Beraberindekiler ile birlikte Aladağ İlçesi’ne bağlı Köprücük, Kışlak ve Karahan Köyü’ne giden Hanımefendi Beyhan Demirtaş, yangında çocukları vefat eden Köprücük Köyü’ndeki Pertlek, Baş, Yetim, Köylü, Avcı ve Aydoğdu ailelerini, Kışlak Köyü’ndeki Karataş ve Aydoğdu ailelerini ayrıca Karahan Köyü’ndeki Bagır ailesini ziyaret ederek, acılarını paylaştı.

Hanımefendi Beyhan Demirtaş, yangın faciasından duyduğu derin üzüntüyü dile getirerek, yaşamlarını yitiren öğrencilere Allah’tan rahmet, ailelerin ve yakınlarına sabırlar dileyip, yaralılara da acil şifalar temennisinde bulundu. Kamu kuruluşu temsilcilerinin de bulunduğu ziyarette İl Müftüsü Arif Gökce, vefat edenler için Kur’an-ı Kerim’den sureler okuyarak, dualar etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir