2 Temmuz 2022 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ ELBAN’A “SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI” ZİYARETİ…

VALİ ELBAN’A “SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI” ZİYARETİ…

 

Bu yıl 16-22 Mayıs tarihlerinde kutlanacak olan Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK İl Müdürü Bilal Canbolat ve beraberindeki heyet, Vali Dr. Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Elban, toplumda sosyal güvenlik bilincini oluşturmak ve toplumun sosyal güvenlik hakkında bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası’nın tüm vatandaşlara ve SGK çalışanlarına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sosyal Güvenlik Kurumunca hafta boyunca yapılacak etkinlikler ve çalışmalar hakkında SGK İl Müdürü Canbolat’tan bilgiler alan Vali Elban, “Ülkemizde son yıllarda her alanda olduğu gibi sosyal güvenlik alanında da çok büyük mesafeler kaydedildi. Sosyal Güvenlik Haftası’nın tüm vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sosyal güvenlik kavramının toplumun tüm kesimleri tarafından kavranıldığı ve sosyal güvenlik bilincinin oluştuğu bir hafta olmasını temenni ediyor, tüm çalışanlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

SGK İl Müdürü Bilal Canbolat ise kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Elban’a teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Ziyaret yapılan değerlendirmelerle son buldu.

 

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz saç kesim hizmeti…

Adana’da Bayan Kuaförü İbrahim Demirtaşlı, “Bir kıvılcımla başlar” adını verdiği proje çerçevesinde gazi ve şehit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.