2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ BÜYÜK’DEN CEYHAN KAYMAKAMINA ZİYARET…

VALİ BÜYÜK’DEN CEYHAN KAYMAKAMINA ZİYARET…

Adana Valisi Mustafa Büyük, göreve yeni başlayan Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’u makamında ziyaret ederek, ‘başarı ve hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Vali Büyük, enerji koridoru üzerinde bulunmasından dolayı Ceyhan ilçesinin stratejik bir öneminin bulunduğuna ve gelişime açık olduğunu belirtti. Büyük, görevine yeni başlayan Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’un, ilçenin sorunlarının çözümünde çok önemli katkılar sunacağına ve başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette, daha gelişmiş bir Adana oluşturmak için, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütleri ile el birliği içinde çalışmaya kararlı olduklarını vurgulayan Vali Büyük, “Kamu kurum ve kuruluşları olarak tüm birimlerimizle, Ceyhan İlçemizin ve tüm ilçelerimizin sorunlarının giderilmesinde, devlet olanaklarının sağlanmasında, moral ve motivasyon içerisinde elimizden gelen tüm katkıyı sağlayacağız” dedi. Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise valiliğin öncülüğünde devlet-vatandaş işbirliğinin en iyi şekilde tesis edilmesi konusunda ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini söyledi ve ziyaretinden dolayı Vali Mustafa Büyük’e teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir