16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / VALİ BÜYÜK’DEN CEYHAN KAYMAKAMINA ZİYARET…

VALİ BÜYÜK’DEN CEYHAN KAYMAKAMINA ZİYARET…

Adana Valisi Mustafa Büyük, göreve yeni başlayan Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’u makamında ziyaret ederek, ‘başarı ve hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Vali Büyük, enerji koridoru üzerinde bulunmasından dolayı Ceyhan ilçesinin stratejik bir öneminin bulunduğuna ve gelişime açık olduğunu belirtti. Büyük, görevine yeni başlayan Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’un, ilçenin sorunlarının çözümünde çok önemli katkılar sunacağına ve başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette, daha gelişmiş bir Adana oluşturmak için, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütleri ile el birliği içinde çalışmaya kararlı olduklarını vurgulayan Vali Büyük, “Kamu kurum ve kuruluşları olarak tüm birimlerimizle, Ceyhan İlçemizin ve tüm ilçelerimizin sorunlarının giderilmesinde, devlet olanaklarının sağlanmasında, moral ve motivasyon içerisinde elimizden gelen tüm katkıyı sağlayacağız” dedi. Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise valiliğin öncülüğünde devlet-vatandaş işbirliğinin en iyi şekilde tesis edilmesi konusunda ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini söyledi ve ziyaretinden dolayı Vali Mustafa Büyük’e teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir