Ceyhan’da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı.Ceyhan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucu ticareti yaptıkları değerlendirilen şüphelilere yönelik çalışma başlatıldı.Polis, teknik takibin ardından hakkında gözaltı kararı verilen 8 zanlının yakalanması için şafak vakti operasyon düzenledi. 5 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonda, 41,21 gram sentetik kannabinoid katkılı toz maddesi, 3,30 gram metamfetamin, 17 uyuşturucu hap, ruhsatsız tabanca, 17 fişek, uyuşturucu madde paketlemede kullanılan 7 eldiven, uyuşturucu madde ticaretinden kazanıldığı değerlendirilen 530 lira ele geçirildi.Operasyonda, şüphelilerin evinde uyuşturucu kullanan 10 kişi de yakalandı.Polis, firari 3 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.
![](https://www.volkanhaber.net/wp-content/uploads/2021/09/ceyhan-da-uyusturucu-operasyonu-5-gozalti-2-14424515_o-640x330.jpg)