28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Üniversitelilerin Konuğu Murat Sancak Oldu…

Üniversitelilerin Konuğu Murat Sancak Oldu…

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencileri Berk Buğdacı, Mehmet Eroğlu ve Ege Dikbıyık tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Moderatörlüğünü 24+4 Psikolojik Danışmanlığın Kurucusu olan Psikolog Hatice Ertuğrul üniversite öğrencilerine yaşam hayatındaki psikolojik zorlukları anlattıktan sonra başkan Murat Sancak ile birlikte öğrenciler eşliğinde sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Murat Sancak’ın katıldığı söyleşi öncesinde Moderatör Psikolog Hatice Ertuğrul, öğrencilerin psikolojiye dair sorularını yanıtladı. Neşeli ve akıcı bir şekilde yaklaşık 2 saat süren buluşmada başkan Sancak’ın samimi cevapları öğrenciler tarafından zaman zaman alkışlarla kesildi.

SANCAK, ‘’5 SENE İÇERİSİNDE ŞAMPİYON OLMAK İSTERİZ’’

Başkanlık hayatını ve başarı hikayelerinden kesitler anlatan başkan Sancak’ın 5 sene içerisinde kendinizi nerede görüyorsunuz sorusuna verdiği cevap büyük alkış aldı.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, 5 sene içerisinde en büyük isteğim tabiî ki Allah’ta izin verirse ‘Süper Lig Şampiyonu’ olmak isteriz cevabi salonda büyük alkış aldı. Fakat çokta kolay değil, meşakkatli bir iş ama sorduğunuz için söylüyorum. İnşallah oluruz şeklinde konuştu.

Etkinlik sonunda katılımcılarla tek tek fotoğraf çektiren Murat Sancak ve moderatör Hatice Ertuğrul’a çiçek takdim edildi. Etkinliğe Adana Demirspor Kulübü Başkan Yardımcısı Esra Özülkü’de izleyici olarak katıldı.


Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir