8 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Türkiye Üniversitelerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası Başladı…

Türkiye Üniversitelerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası Başladı…

Türkiye Üniversitelerarası Plaj Voleybolu Şampiyonası Yumrtalık’da başladı.

Yumurtalık plajında düzenlenen törende katılımcı Boğaziçi Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Gedik Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Erzincan Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, 100. Yıl Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Giresun Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesinden kadın ve erkek 100’ün üzerindeki sporcuyla seremoni yapıldı.

Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut, törende yaptığı konuşmada, ilçenin 2 bin yıllık tarihi bir geçmişe sahip olduğunu, doğası ve deniziyle bölgeye hitap eden, kentin, diğer bölgelere göre daha keşfedilmemiş olduğunu söyledi.

İlçenin gereken turizm yatırımlarını alamadığına işaret eden Karabulut, “Bu bağlamda ilçemizi bu gibi aktivitelerle tanıtımının yapılması ilçemiz için büyük bir fırsattır. Bu turnuvaya katılan tüm sporcular ilçemiz için tanıtım elçisi olacaktır. İlçemize yurdumuzun çeşitli yerlerinden gelen sporcu ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik de Yumurtalık’ın bu turnuvaya çok iyi hazırlandığını, eksiksiz bir şekilde ev sahipliği yapmak için belediye olarak hazırlıkları tamamladıklarını belirtti.

Konuşmaların ardından ilk gün müsabakaları yapıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kozan’a doğalgaz geldi…

Kozan’da ilk doğalgaz akımı düzenlenen törenle gerçekleşti. Kozan’da ilk doğalgaz meşalesi okunan duaların ardından gaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir