18 Mayıs 2022 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Tunçyürek ailesinin mutlu günü…

Tunçyürek ailesinin mutlu günü…

İltuş ve Tunçyürek aileleri dünür oldu. Sahil Balo tesislerinde yapılan muhteşem düğün töreninde İltuş ve Tunçyürek aileleri evlatlarının mürvetini görmenin heyecanını yaşadılar,

Sahil Balo düğün tesislerinde yapılan görkemli düğün töreninde Bağdat-Yüksel Tunçyürek çifti biricik kızı Melek ile Dünürleri Raime-Selami çiftinin oğlu Turgay ile dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadılar.

İltuş ve Tunçyürek aileleri bu mutlu günlerinde düğünün kusursuz olması için ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek konuklarla tek, tek ilgilendiler. Gecenin muhteşem çifti Helin-Turgay çiftinin ise mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Çiçeği burnundaki gelin ile damat Helin-Turgay çifti bu mutlu ve muhteşem düğün törenlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarıda unutmayarak bir bir ilgilenerek hoş geldin dediler ve Gecenin ilerleyen saatlerinde ise konuklar ile gecenin muhteşem çifti Helin-Turgay çifti düğünün gereklerini yerine getirerek bol, bol oynayarak gecenin tadını çıkardılar. Düğün törenine Tunçyürek ile İltuş ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Halde çalışan kadını silahla öldüren kişi intihar etti…

Tarsus ilçesinde bir kişi, sebze meyve halinde çalışan kadını tabancayla öldürüp intihar etti. Alınan bilgiye göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir