24 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Tüfeğini denerken bekçiyi vurdu…

Tüfeğini denerken bekçiyi vurdu…

Bir narenciye bahçesinde bekçilik yapan Mehmet Güler Giriş (49) motosikletiyle gezdiği sırada, yeni aldığı av tüfeğini deneyen bir kişi tarafından kazayla vurularak hayatını kaybetti.

Olay, Karataş ilçesine bağlı Gökçeli Mahallesi’nde meydana geldi. Narenciye bahçesinde bekçilik yapan Mehmet Güler Giriş, tarla ve bahçeler arasında motosikletiyle dolaşırken, yeni aldığı av tüfeğini denemek için kullanılmayan bir romörke ateş eden Günhan Deniz Kuybek tarafından kazayla göğsünden vurularak olay yerinde hayatını kaybetti.

112 Acil Sağlık ekiplerini ve polisi arayan Günhan Deniz Kuybek, av tüfeğiyle birlikte gözaltına alındı. Zanlı emniyete verdiği ifadesinde tüfeğini denemek için romörkü hedef aldığını ancak o sırada birdenbire Mehmet Güler Giriş’in motosikletiyle karşısına çıkması üzerine kazayla Giriş’i vurduğunu kaydetti.

Mehmet Güler Giriş’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Soruşturma Sürdürülüyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Portakal hasadı başladı…

Türkiye’nin narenciye ihtiyacının 3’te 1’ini karşılayan Adana’da portakal hasadı başladı. Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir