7 Aralık 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Sulama kanalına düşen kamyonette mahsur kalan karı-koca kurtarıldı…

Sulama kanalına düşen kamyonette mahsur kalan karı-koca kurtarıldı…

Adana’da sulama kanalına düşen kamyonetin tavanına çıkıp boğulmaktan kurtulan, karı-koca Can-Kur ekipleri tarafından kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, kaza Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet Emin Diş yönetimindeki kamyonet sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Sembül Caddesinde sulama kanalına düştü. Mehmet Emin Diş, eşi Rabia Diş’i kamyonetin tavanına çıkardı. Daha sonrada kendi kamyonetin tavanına çıkan Diş telefonla yardım istedi. Kısa sürede olay yerine polis ve Can-Kur ekipleri geldi. Bir süre kamyonetin tavanında kurtarılmayı bekleyen karı-koca botla kanala inen ekipler tarafından kurtarıldı. Bu anlar ise kanal boyunda bekleyen meraklı vatandaşlar cep telefonlarıyla görüntüledi. Bazı vatandaşların ise sosyal medyadan canlı yayın yaptığı görüldü.

Mehmet Emin Diş, caddede ilerlerken birden direksiyon hakimiyetini kaybettiğini daha sonra sulama kanalına düştüğünü, suyun seviyesinin çok yüksek olmamasından dolayı kurtulduklarını belirterek, “Ben yüzme biliyordum ama eşim bilmiyordu. Suyun seviyesi yüksek olsa başımıza kötü şeyler gelebilirdi” dedi

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da sevgililer evde birbirini bıçakladı…

Adana’da tartışan iki sevgili daha sonra kavgaya tutuşarak birbirlerini bıçakladı. Kavgada, Kemal K. vücudunun birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir