28 Mayıs 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Soner Çetin öğretmenini unutmadı…

Soner Çetin öğretmenini unutmadı…

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Öğretmenler Günü’nde ilkokul öğretmeni Serpil Kükrer’i ziyaret etti. Her yıl olduğu gibi Öğretmenler Gününde geleneği bozmayan Başkan Soner Çetin, öğretmenine çiçek verdi ve elini öptü.

Başkan Soner Çetin, çok sevdiği ve asla hakkını ödeyemeyeceğini söylediği İnkılap İlkokulundan öğretmeni Serpil Kükrer’i24 Kasım Öğretmenler Gününde evinde ziyaret etti, gününü kutladı. Öğretmeni ile sıcak sohbette ilkokul yıllarına dönen Başkan Soner Çetin, duygusal anlar yaşadı.

Serpil Öğretmen Soner Çetin’in öğrenciyken de özel bir çocuk olduğunu belirterek, “Soner çok özel ve vefalı bir çocuktu beni hiç üzmedi. Belediye başkanı olmadan önce de her öğretmenler gününde beni ziyaret ederdi. Hatta belediye başkanı olduktan sonra bir daha gelmeyeceğini söyleyenler olmuştu ama beni hiç yanıltmadı. Hiç aksatmadan her zaman ziyaretime geldi. Her zaman vefalı bir insan oldu. Başarılar diliyorum. Allah her zaman yardımcısı olsun” dedi.

Başkan Soner Çetin,  “Sizlerin sayesinde bugünlere geldik. Üzerimizde çok emeğiniz var. Hakkınız ödenmez” ifadesini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir