4 Ekim 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / SONER ÇETİN 30 AĞUSTOS’TA ÇİFTE BAYRAM YAŞATACAK !

SONER ÇETİN 30 AĞUSTOS’TA ÇİFTE BAYRAM YAŞATACAK !

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,  30 Ağustos Zafer Bayramı’nı çifte törenle kutlayacak,  9 toplu açılış gerçekleştirecek.

HALKLA BÜTÜNLEŞTİ, HALKI YANINDA GÖRDÜ

9,5 yıldan bu yana Belediye Başkanlığını sürdüren ve halkla bütünleşen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her yıl toplu açılışlar düzenlediklerini belirterek, bu yıl da yine toplu açılış yapacaklarını ve 30 Ağustos zafer bayramını konserle kutlayacaklarını belirtti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halka hizmetin, hakka hizmet olduğu inancıyla hizmetlerini başarıyla sürdürdüklerini, birlikte hizmet veren mesai arkadaşlarının da büyük katkı sağladıklarını belirterek şöyle dedi;

“Benim güzel hemşehrilerim, 2014 yılında her yıl bir toplu açılış töreni yapacağım diye sizlere bir söz vermiştim., Bu güne kadar sözümün gereğini yerine getirdim. 9.5 yıl oldu, ve 9’uncu toplu açılış törenine sizleri bugüne davet ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayacağız, aynı zamanda da toplu açılış törenimizi gerçekleştireceğiz. Bu arada gençlerimizin de hoşuna gidecek bir konserle sizlerle buluşacağız, hepinizi bekliyorum. 10’uncu yıl açılışta loding onu da ilan ettik, sizlere söyledik, hepinizi bekliyorum. 30 Ağustos’ta çifte bayram yaşayacağız”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da Müzik Ziyafeti…

  Adana, Seyhan, Güney, Çukurova, Tepebağ, 5 Ocak, Taşköprü, Anatolia ve Osmaniye Rotary Kulüpleri, diğer …

Eğitim-Bir-Sen Adana’da Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Zirvede Başladı…

EBS Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sendikanın ilkelerine ve misyonuna vurgu yaparak, …

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası 2023-2024 Sanat Sezonunu Açıyor…

Açılış konserini, yetenekli şef Eray İnal yönetiyor. Konserin solistliğini ise dünyaca ünlü pan flüt sanatçısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir